Hanka Kubíková

ateliér nenvictory

Zdravím Vás,

má profesní činnost po škole započala v roce 2002 malováním města Znojma na Pf a pro další počítačové zpracování, což mě postupně přivedlo ke grafice na počítači jako takové, netrvalo dlouho a už jsem uměla zalamovat, retušovat, kreslit jak vektorově tak rastrově, nakonec jsem se pustila i do flashové animace, webových stránek, 3D kreslení, apod. Spojovala jsem své kresby a malby s grafickou prací na počítači, což mělo ohromný úspěch.

Nyní se považuji ve svém oboru za profesionála, i když vždy je, co se učit.

A proto je mým heslem: Umím vše, a co neumím se snadno naučím.

Je zbytečné zde rozepisovat můj sáhodlouhý životopis. Pracovala jsem jako malířka, grafička, fotografka, redaktorka, novinářka, návrhářka, designerka.

Mám široký záběr, málo, co mě zaskočí. Touha po vědění a vedení mě přivedla i k myšlence mít svou vlastní firmu, proto jsem se zajímala o učetnictví, pracovala jsem i jako asistentka, vedoucí a managerka.

V neposlední řadě jsem pracovala jako provozní ředitelka areálu, což už je trochu mimo rozsah těchto stránek, a také jako marketingová vedoucí.

Práce se nebojím, moje práce mě baví a beru jí vážně. Mám bohaté zkušenosti v grafice, v reklamě. Mám ohromně velkou kreativitu a fantazii, nevyčerpatelnost nápadů. Své výtvarné nadání používám ke tvorbě reklamy. Nabízím své tvůrčí schopnosti, originalitu, kreativní design, aranžerské a vizuální cítění.

Mám jednatelské zkušenosti, schopnost zprostředkovatelské činnosti, organizační schopnosti, schopnost vést kolektiv.

Nabízím poradenství v grafických a reklamních věcech.

Mezi mé záliby patří má kreativní a umělecká práce, psaní, práce se dřevem, pletení se chlapům pod ruky (zedničina, truhlařina, elektřina, spravování), ruční práce (klasika: pletení, vyšívání, háčkování, šití, vaření, pečení), technické kreslení, příroda (procházky, zvířata, kytky,...), plavání, jízda na kole, šachy, četba (hlavně učebnic),... Je toho opravdu hodně a to nejsem zdaleka u konce.

Radost v životě mi dělají moji psi. I v tomto směru jsem schopná poradit, pomoct s výcvikem apod.

Tak snad jsem vás neunavila, ale spíš zaujala a budu se těšit na případnou spolupráci s vámi. Děkuji

Hanka Nen Victory
vl. jm.  Hanka Kubíková

 

            Hanka Nen Victory Vincent van Gogh Hanka Kubíková